Ana sayfa

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.

şirket Profili

Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd profesyonel tasarım, üretim ve satış ile entegre hidrolik silindir üretim kuruluştur. Şirket, hidrolik silindir çeşitli uzmanlaşmıştır. Yaygın olarak damperli kamyonlar, damperli römorklar, çöp kamyonları, ekskavatörler, yükleyiciler, forkliftler, vinçler ve diğer projeler, gemiler, madencilik makineleri ve itfaiye araçları, sanitasyon araçları ve diğer özel araçlar, Tarım makineleri, ağır makine ve diğer birçok alanda.

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
On yıllarca yağış sürecinden sonra şirket, şirketin iş geliştirme yeteneklerini yönlendirmek için üretim sürecine, teknoloji araştırma ve geliştirme yeteneklerine sahip olgun bir Ar-Ge'ye sahiptir. Ürünler ağırlıklı olarak inşaat makineleri, tarım makineleri, gemiler, köprüler vb. Için kullanılır ve müşteri talebine göre özel hidrolik silindir tasarımı ve üretimi yapılır. Şirketler, "insan odaklı, öncü ve yenilikçi, müşterilere tatmin edici hizmet sunmaya devam ediyor", 2016 yılında İş Geliştirme Departmanı, uluslararası markalar için ticari markalar geliştirmek üzere Shenzhen Dallast Technology Co, Ltd ve DALLAST'a bağlı.
Umarız dürüstlük, inovasyon, işbirliği ve şirketin kazan-kazan ruhu ve personelimizin işçiliği ile daha iyi hizmet vermeyi umuyoruz.

Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd. Shenzhen Dallast Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Güneydoğu Asya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Markalar : Dallast

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 100000-500000000

Yıl kurulan : 2010

İhracat p.c : 90% - 100%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite tek etkili hidrolik silindir satış için iyi kalite tek etkili hidrolik silindir satış için iyi kalite tek etkili hidrolik silindir satış için iyi kalite tek etkili hidrolik silindir satış için